Stránky zdarma

Projekt Web Patriot Vám nabízí řešení uživatelských webových stránek pro nekomerční účely umístěných přímo na doméně obce (školy, firmy, apod.) bez jakýchkoliv poplatků.

Hlavní předností Web Patriot je redakční systém IPO, který Vám umožní velmi snadno a rychle vytvářet a upravovat webové stránky po obsahové i vzhledové stránce. Do začátků s IPO jistě oceníte připravený návod na používání, který naleznete na webu naší technické podpory http://navody.antee.cz.

Řešení Web Patriot zahrnuje:

• doménu 3. řádu (např. hasici.obec.cz), v případě zájmu o vlastní doménu kontaktujte naší technickou podporu na ipo@antee.cz,
  • redakční systém IPO pro snadnou administraci obsahu stránek
  • zabezpečený přístup do administrace (HTTPS),
  • webhostingový prostor 50MB, v případě zájmu o navýšení prostoru kontaktujte naší technickou podporu na ipo@antee.cz,
  • statistiky přístupu s možností vložení externího měřícího kódu (Google Analytics, NaVrcholu, TopList),
  • technickou (zálohování dat, dohled 24h denně) a zákaznickou podporu (ipo@antee.cz).

Registrujte se zde:

Doména bude ve tvaru:

21. 2. Lenka

Zítra: Petr

INFORMACE PRO OBČANY.docx

Oznámení.docx

Dne 20.12. byl odchycen v místní části Újezd nalezený pes. Podrobné informace můžete získat na tel. 607 669 612. Foto v odkazu níže.

Pozvánka na seminář PRV pro žadatele.pdf

Leták info 2. Výzva PRV.pdf

ZPRAVODAJ - prosinec 2018.docx